Use the English version
Sivert T
Svarprosent | 100 % |
Responstid | 10 minutter |
Rating | |
Medlem siden | April 2018 |
E-post Telefonnummer BankID Facebook
er verifisert
Sivert T
Langelandsfjellet 42CSivert Haarberg
Anmeldelser
God bil å kjøre, til og med på glatte veier. Veldig fint at det er så lett å leie spontant. Leier gjerne igjen!
Kristin - Jan 2021
Hyggelig og hjelpsom fyr. Bilen er god å kjøre. Ingen problemer i det hele tatt. Leier gjerne av Sivert en annen gang
Jimmy - Aug 2020Bilen var liten og grei, og funket helt fint til en helgetur for familien. Sivert var kjapp med respons hele veien, og hyggelig å forholde seg til 😊👍🏻
Signe Marie - May 2020Andre gang jeg leier av Sivert, effektivt og greit leieforhold og tipp topp bil som fungere også på litt lengre turer.
Eivind - May 2020
Siver T er veldig hyggelig og henting og levering var lett . Og For en flott liten bil meg og frua lånte bilen nå fra 19 desember til 05.01.20. Bilen er liten og søt :) men vi fikk 3 store bagger og en 40 liters sekk inni der. Bensin gjerrig bil. Som bruker veldig lite bensin. Anbefaler bilen te Sivert på det sterkeste:)
Ole Martin Andresen - Jan 2020
Svært enkelt og greit. Bilen fungerer godt ut og ingenting å utsette på noe. Godt fornøyd.
Mai - Sep 2019Fikk raskt svar fra utleier. Veldig greit med ordning «uten nøkkel». Bilen var helt ok.
Øyvind - Aug 2019Vi hadde planlagt en jentetur sydover over helgen men måtte avlyse da vi fant ut at bilen IKKE hadde hurtiglader mulighet. Det var kjempetrist og uheldig. Ellers var bilen i fin stand, lett å kjøre og leieprosessen enkelt og godt. Bilen passer nok bedre til de som har god tid til å lade eller har ladingsmulighet hjemme/på kontoret.
Seidi - Aug 2019Enkelt og greit, bra kommunikasjon, og helt grei bil spesielt for prisen :) helt supert.
Sadie Gross - Aug 2019Oversiktlig og bra å låne fra Sivert. Alt samsvarte med annonsen. Svarer på spørsmål og er behjelpelig. Låner gjerne igjen!
Julie - Aug 2019Veldig fornøyd med bil og Sivert som utleier. God kommunikasjon og rask svar på spørsmål. Bilen drar lite bensin og er behagelig å kjøre. Leier gjerne igjen!
Johanna Celinda - Jul 2019Grei og enkel bil til prisen. Var støvete da jeg hentet den ellers alt i orden, hyggelig utleier og alt gikk greit når jeg hadde skjønt appen. Var første gang jeg brukte Nabobil.
Kristine - Jul 2019Veldig fornøyd med leiebilen og eieren. Vil definitivt leie bil fra Sivert igjen 😊
Fikru Tadesse - Jun 2019Meget enkelt leieforhold og effektiv kommunikasjon. Låner absolutt bil igjen av Sivert. Anbefales!
Kjartan - Jun 2019Fikk raskt svar og god hjelp med det jeg lurte på! Bilen var enkel og fin å kjøre!
Gabrielle Eliasson - Jun 2019
Problemfri, rask og smidig kommunikasjon! Vi kjørte den Oslo - Stavanger - Karmøy - Oslo og brukte litt over 600kr i bensin, veldig effektiv!
Ole Tveit - Jun 2019Det var veldig greit å leige denne bilen. Vi brukte ein halv bensintank frå Oslo til Kviteseid tur/retur. Grei bil og greit med henting og levering av bilen.
Martha - Apr 2019Sivert var hjelpsom, fleksibel og alt i alt en super utleier! Ingenting å utsette på bilen heller! Ville leiet igjen!
Jon - Mar 2019Sivert har en fin og velholdt liten bil, og selv er han veldig grei å forholde seg til! Svarer kjapt, og er fleksibel og trivelig! Anbefaler gjerne leie her!
Elisabeth - Jan 2019Kan absolutt anbefale å leie bil av Sivert! God dialog, rask responstid og fleksibel. Bilen fungerte også utmerket, liten og snedden.
Vegard Wergeland - Oct 2018Sivert er hyggelig og fleksibel. Enkelt å hente og levere. Ikke den sprekeste bilen, men ellers fin å kjøre. Bruker svært lite bensin.
Elise - Aug 2018God, kjapp og hyggelig kommunikasjon med Sivert. Vi opplevde ingen problemer med bilen. Den har lite bagasjeplass (som jo også fremkommer av annonsen), men den er mer enn stor nok til to (sannsynligvis også til tre) personer med bagasje. Bilen bruker lite bensin.
Kari - Aug 2018Enkelt og greit med henting og levering. Noe risting i bilen og litt slitte dekk.
Isabelle - Jul 2018Knirkefritt og enkelt å leie bil fra Sivert T. Bilen er fin å kjøre, og bruker ekstremt lite drivstoff. Oslo-Bø-Langesund-Oslo på halv tank. Takk for lånet😊
Vibeke - Jul 2018Det var veldig greit å leie bil av Sivert. Han var fleksibel med overlevering/levering og bilen er i god stand.
Simon Liseth - Jun 2018Null problem å leie av Sivert! Fin bil å kjøre, drøy på bensin og null problem med parkering der bilen hentes og leveres:)
Cecilie - Jun 2018